Thema van de maand

Ieder jaar vraag ik aan cursisten, die terugkomen op de cursus, “heb je de afgelopen tijd nog gefotografeerd “. Ik hoor regelmatig dat het zonder gerichte opdrachten moeilijk is om in eigen omgeving te fotograferen. Daarom is er elke maand een nieuw thema!

Het om te inspireren, uit te dagen en vooral te genieten van het fotograferen.

Het thema van de maand juli & augustus is FIETS
Vind je het ook leuk om fietsen op de foto te zetten. Ze zijn er in allerlei maten en vormen. Ga je voor een scherpe fiets, of de camera meetrekken met de snelheid van de fietser. Zet je de fiets zelf op de foto, de reflectie of de schaduwen? Er zijn allerlei mogelijkheden, ik ben benieuwd!

Zit je op Instagram, gebruik de hashtag #vialiset, dan zie ik toch het resultaat voorbijkomen, succes!
Zit je op Facebook, er is een besloten faceboekgroep Fotografie Via Liset – thema van de Maand.
Vraag een lidmaatschap aan en bekijk wat andere fotografen gemaakt hebben. 

Heb je geen social media, ga op pad met de camera. Het helpt om met een opdracht er op uit te gaan. Het geeft je een doel om te fotograferen.