Next Level

In de fotocursus Next Level ga je je verdiepen in een favoriet onderwerp. Het is een geweldige manier om je fotografische vaardigheden te verbeteren en creativiteit te stimuleren. De focus ligt niet zo zeer op technische aspecten, maar vooral op het ontwikkelen van een fotografisch oog. Je gaat binnen je favoriete onderwerp aan de slag, waarbij je nieuwe mogelijkheden gaat ontdekken. Je stapt een beetje uit je comfortzone, het moedigt aan tot groei.

Je verkent het werk van andere fotografen en je laat je inspireren. Het is een uitstekende manier om je eigen creativiteit te stimuleren. Je laat bij iedere les je vooruitgang zien, de foto’s worden uitgebreid besproken. Je krijgt tips hoe je de foto interessanter kan maken. Het regelmatig bespreken en reflecteren op je eigen werk en dat van medecursisten is een waardevol aspect. Iedereen draagt bij en leert van elkaars ervaringen.

De cursus Next Level is bedoeld voor fotografen met enige ervaring die hun fotografische vaardigheden verder willen ontwikkelen. Ook beginnende fotografen die serieus willen doorgroeien, zijn welkom. Iedereen krijgt persoonlijke begeleiding op zijn of haar eigen niveau.

Locatie Huizen
De Botterwerf 
Adres: Havenstraat 311 1271 GD Huizen
Tijd: van 20.00 tot ongeveer 22.00 – 22.15 uur.

Data voorjaar 2025 VOL
Op de woensdagavond in Huizen, van 20.00 tot ongeveer 22.00 – 22.15 uur.
Dit zijn 5 avonden. Deze lessen zijn helaas niet in te halen.
Data: 25 februari – 25 maart – 15 april – 20 mei – 10 juni

Kosten: € 134 voor  5 lessen, inclusief koffie/thee. 

Deelnemers: minimaal 5 – maximaal 8

Aanmelden via de button op deze pagina en voor meer informatie, zie het tabblad contact.

Tip: 
geef een fotocursus cadeau, zie ook de cadeaubon van Via Liset!